Ostap Ya

Registrazione: Jul 31, 2023

Poltava

Ristorante · Ucraina, Kyiv, вулиця Князів Острозьких, 2
5.0 1 revisione

Неймовірно смачно та затишно. Вразила подача, це перевтілення простих українських страв на дуже високий ресторанний ... Di più Неймовірно смачно та затишно. Вразила подача, це перевтілення простих українських страв на дуже високий ресторанний рівень.
Було в мене невеличке запитання до однієї страви, але це був людський фактор, не більше. Звернув увагу на це офіціанта, розуміючи наскільки важливо для бізнесу отримувати фідбек. Персонал поставився до зауваження поважливо, навіть отримали від шефа подарунок, хоча ціль полягала зовсім не в цьому. Реакція була правильною.
Впевнений, що самі зірки Мішлєна чекають на них з нетерпінням ) Доречі, при такому рівні ціни цілком адекватні.

Piace: 1

Salateira

Ristorante · Ucraina, Kyiv, вулиця Берковецька, 6Д
2.0 1 revisione

Ні ну це дно. Цезар з куркою, курка суха і така жорстка, що не вкусити. ... Di più Ні ну це дно. Цезар з куркою, курка суха і така жорстка, що не вкусити. А ціни… Два салата, два фреша, 870 грн. Космос.
Враження, наче б поїли вчорашній салат.

Commenti: 1
Piace: 1

TAKAVA Coffee-Buffet Respublica

Cafeteria · Ucraina, Kyiv, Кільцева дорога, 1
1.0 1 revisione

Холодна та несмачна кава за 85 грн це занадто. На питання чому холодна, відповіли, що ... Di più Холодна та несмачна кава за 85 грн це занадто. На питання чому холодна, відповіли, що сьогодні за рецептом в них такий температурний режим. Мабуть мали на увазі, щоб я кудись пішов )

Anchousna

Ristorante · Ucraina, Sofiivska Borshchahivka, вулиця Щаслива, 11
3.0 1 revisione

Я вважаю цей ресторан найцікавішим на Софіївській Борщагівці, але є і зауваження. Погано працює вентиляція. ... Di più Я вважаю цей ресторан найцікавішим на Софіївській Борщагівці, але є і зауваження. Погано працює вентиляція. Олівʼє був з дуже пересоленою рибою та дуже твердим горошком. Крафтове пиво було на смак квасу. Всі інші страви були непогані. А ще забагато світла в залі, аж очі палило.

Piace: 1

Інтерʼєр дуже затишний, рожеве дерево, як ключовий елемент, створює казкову атмосферу. До персоналу жодних зауважень, ... Di più Інтерʼєр дуже затишний, рожеве дерево, як ключовий елемент, створює казкову атмосферу. До персоналу жодних зауважень, всі знають свою роботу та виконують її без зайвих імпровізацій.
Сьогодні замовили чай та роли. Чай з імбиром, мʼятою, апельсином та лимоном. Неймовірно смачний! Роли вище середнього, хотілося б трохи більше лосося і водорості були жорсткими.

Кафе «Homey»

Cafeteria · Ucraina, Sofiivska Borshchahivka, вулиця Лесі Українки, 12
5.0 1 revisione

Ідеальний заклад з усіх сторін. В цьому районі давно чекали заклад харчування саме такого формату. ... Di più Ідеальний заклад з усіх сторін. В цьому районі давно чекали заклад харчування саме такого формату. Гарний, затишний, в українському стилі інтер’єр та смачна кухня, це те, за що всі полюбили Honey.

M hotel Ljubljana

Hotel · Slovenia, Derčeva ulica, 4
3.5 2 recensione

Бронювали номер на трьох. Extra bed шукали довго, бо в них мобільні меблі, стіл трансформується ... Di più Бронювали номер на трьох. Extra bed шукали довго, бо в них мобільні меблі, стіл трансформується в ліжко, але жодних пояснень або інструкцій. Але це пів біди. Постільної білизни не було також. Приїхали пізно, с дороги дуже втомлені, тому не дуже хотілося всім цим займатися протягом години.
В номері було холодно. Обігрів не працював.
В цьому готелі гостинність відʼємна. Не радимо

Затишно, смачно. Привітний персонал. Нормальні ціни

Завжди зупиняємося тут коли перетинаємо кордон. Чисто, затишно, привітний персонал. Дуже гарна територія з неймовірною ... Di più Завжди зупиняємося тут коли перетинаємо кордон. Чисто, затишно, привітний персонал. Дуже гарна територія з неймовірною атмосферою. На території величний замок Шонбрунів. Також на території два чудових ресторани.

Very Well Cafe

Cafeteria · Ucraina, Kyiv, вулиця Леваневського, 2А
4.0 3 recensione

Це вже багато років моє найулюбленіше кафе. Мені не зрозуміло як їм вдається тримати вже ... Di più Це вже багато років моє найулюбленіше кафе. Мені не зрозуміло як їм вдається тримати вже стільки часу таку якість, на доволі простому, але зрозумілому меню та недорогому, але затишному інтерʼєрі. Всі страви неперевершені, дуже смачно, великі порції, помірні ціни. Це три складові їх успіху.
Сервіс, як завжди, посередній, хотілося б більше уваги і емоцій від офіціантів.

Parrucchieri Mia

Parrucchiere · Italia, Marina, SS16 Adriatica, 432
5.0 1 revisione

Buon servizio, personale cordiale, prezzi normali

REWE

Supermercato · Germania, Dachau, Kopernikusstraße, 2
5.0 1 revisione

Das Sortiment und die Preise sind erstaunlich.

FreshSuites & Bar

Hotel · Germania, Dachau, Karwendelstraße, 16
5.0 1 revisione

One of the best hotels I've ever visited. Very surprised that the hotel has only ... Di più One of the best hotels I've ever visited. Very surprised that the hotel has only 3 stars. Compared to, for example, Italian 4-star hotels, I would give this hotel at least 6 stars. Very tasty breakfast. The hotel is very modern, has a very good interior and exterior design. Large and comfortable rooms, we had a room with an area of ​​28 square meters. There is a gym and a co-working space. For €68, this is an ideal option. German quality in every detail

iH Hotels Milano Gioia

Hotel · Italia, Milano, Via della Giustizia, 10
3.0 1 revisione

What can I say about an Italian hotel? Unfortunately, nothing special. Modern hotels it is ... Di più What can I say about an Italian hotel? Unfortunately, nothing special. Modern hotels it is not about Italian hotels. Even the coffee was very bad. Not bad, but as usual, Italy is stuck in time

In lavorazione