Com'è stata la tua esperienza?
Attività aziendale
Rappresentante ufficiale non registrato
Il rappresentante ufficiale non risponde alle recensioni dei clienti
Visualizzazioni: 3710
Questa è la tua azienda?
Сьогодні прийшли поісти, а нас не пустили. За розкладом з 10 ранку, ми з донькою прийшли о 10:20-10:30, але виявилось, що щочетверга генеральне прибирання. Вперше ... Di più Сьогодні прийшли поісти, а нас не пустили. За розкладом з 10 ранку, ми з донькою прийшли о 10:20-10:30, але виявилось, що щочетверга генеральне прибирання. Вперше про це чую. Прикро, ходитиму в інші місця.
Чебуреки дуже смачні - точно варто спробувати. Подача проста, без прикрас. Інтер’єр затишний і просторий, приємно сидіти. Персонал ввічливий і доброзичливий. Їжу подають десь за ... Di più Чебуреки дуже смачні - точно варто спробувати. Подача проста, без прикрас. Інтер’єр затишний і просторий, приємно сидіти. Персонал ввічливий і доброзичливий. Їжу подають десь за 20–30 хвилин, трохи довго. Ціни, як на мене, трохи завищені. Загалом заклад сподобався.